1. Anasayfa
  2. İlginç

Apple Glass bekleyenlere müjde

Apple Glass bekleyenlere müjde
0
apple glass ozellikleri ve fiyati s 5gKl cover

AR akıllı gözlükler Apple’ın iPhone’u takip eden bir sonraki büyük ürünü olabilir. 2018’de büyük bir sızıntı, cihazın 5nm yonga setinden güç alacağını ortaya çıkarmıştı. Bu sızıntı ortaya çıktığında Apple, iPhone X için 7nm A11 Bionic yonga setini kullanıyordu. Ama şimdi 5nm A14 Bionic 5G, iPhone 12 serisine güç verdiğine göre, Apple Glass‘ın tanıtımı sandığınızdan daha yakın olabilir.

Apple Glass yakın zamanda gelebilir!

AR nesnelerinin gerçek dünya ortamında daha gerçekçi bir şekilde görünmesine yardımcı olmak için ayarlanabilir optiklere sahip bir “Apple Glass” lens kullanılabilir.

Apple’ınApple Glass” gibi cihazlarla ilgili araştırması, daha önce kendilerini ayarlayan lensler fikrini içeriyordu. Bu fikir, kullanıcıların hiçbir zaman reçeteli lenslere ihtiyaç duymayacağı anlamına geliyordu, ancak şimdi Apple, görüş seviyeleri ne olursa olsun tüm kullanıcılara yardımcı olmak için kendi kendini ayarlama fikrini uyguluyor.

“Lokalize Optik Ayarlara Sahip Görüntüleme Sistemi”, AR nesnelerini daha iyi sunmak için bu tür lenslerin nasıl değişebileceğine odaklanan yeni ortaya çıkan bir patent uygulaması.

Patent başvurusunda söylenene göre, elektronik cihazlar bazen ayarlanabilir optik bileşenler içerecek. Örneğin, başa takılan cihazlar gibi giyilebilir elektronik cihazlar, gerçek dünya içeriği üzerine yerleştirilmiş, bilgisayar tarafından oluşturulan içeriği görüntülemek için ekranlar içerebilir.apple glass ozellikleri ve fiyati sizdirildi 2

Bir kullanıcının görüş alanına göre ayarlanabilir bir optik bileşenin yerleştirilmesi arzu edilebilir. Ayarlanabilir optik bileşen, örneğin, bir kullanıcı gerçek dünyadaki nesnelerin üzerine bindirilmiş bilgisayar tarafından oluşturulan içeriği görüntülerken gerçek dünya nesnesinin parlaklığını ayarlamak için kullanılabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir