1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Picsart’tan Kalitesiz Fotoğrafları Güzelleştiren Yapay Zeka

Picsart’tan Kalitesiz Fotoğrafları Güzelleştiren Yapay Zeka
0
Ad
0
(0)

En tanınan fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi olan Picsart, bugün pek çok kullanıcının heyecanla karşılayacağı yeni özelliğini duyurdu. Uygulamanın geliştiricileri, fotoğraflardaki kumlanmayı kaldırabilen ve fotoğraf boyutunu kaliteli bir halde büyütebilen yeni yapay zeka aracının uygulamaya ekleneceğini açıkladı.

Bir milyardan fazla kullanıcıya sahip olan uygulama, yeni özelliğine hem iş hem de ferdî kullanıcıları için geliştirilen sürümlerinde yer verecek. AI Enhance olarak isimlendirilen yeni özellik, yapay zekanın dayanağıyla fotoğrafları çok daha net çözünürlüğe ulaştırabilecek ve fotoğraflardaki nesne, yüz ve sahnelerin kalitesini artırabilecek.

Ad

Picsart’ın aracın yeteneklerini gösterdiği örnekler:

Şirket, yapay zekaya yatırımlarını sürdürüyor:

Picart, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği C serisi yatırım çeşidinde 1,5 milyar dolar değerlemeye ulaşmayı başarmıştı. Şirket, bu yatırımın akabinde yapay zeka yatırımlarını hızlandırmış, geçtiğimiz yıl da Picart AI Research (Picsart Yapay Zeka Araştırmaları) projesini başlatmıştı.

Picsart’ın ekseriyetle yüksek fiyatlı uygulamalarda bulunan yeni özelliği, kullanıcılara Picsart üzerinden daha makul bir fiyatla sunuluyor. Araç, uygulamanın aylık 4,66 dolar fiyata sahip olan Picsart Gold paketine abone olanlara sunulacak.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Ad

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir