1. Anasayfa
  2. Teknoloji

ASEE Türkiye ile Keyless İş Birliği Yaptı

ASEE Türkiye ile Keyless İş Birliği Yaptı
0

Yazılım şirketi Asseco Küme bünyesinde farklı kesimlere sunduğu tahlillerle ve 360 derece sahtekarlık tedbire üzerine faaliyet sürdüren ASEE Türkiye, parolasız kimlik doğrulama tahlilleri sunan Keyless ile iş birliğine gitti. ​

ASEE Türkiye Başkanı Ayas Dijital Kimlik Hırsızlığına Vurgu Yaptı

ASEE Türkiye Ülke Başkanı Hatice Ayas iş birliği ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi “Bu iş birliği ile sahtekarlık tedbire alanındaki eser ve hizmetlerimizi daha da ileriye taşıyoruz. Keyless tarafından finans dalı başta olmak üzere birçok dala yönelik geliştirilen ileri kimlik doğrulama tahlilleri ile parolaları ortadan kaldırarak dijital kimlik hırsızlığı teşebbüslerinin önüne geçerken şahsî bilgileri de garanti altına alıyoruz.”

Keyless kurucu ortağı ve CEO’su Andrea Carmignanikonu ile ilgili şunları söyledi “Dünyanın her yerindeki firmalar, giderek gelişen tüketici süreçlerini artan dolandırıcılık, hesap ele geçirme ve kimlik hırsızlığı teşebbüslerine karşı korumakla vazifelidir. Kurumların risksiz ve rekabetçi dijital tecrübeler sağlamasına yardımcı olmak için, ferdî bilgilerin nasıl yönetildiğini ve saldırganların eline geçmesini nasıl engelleyebileceğimizi tekrar düşünerek bu tahlili geliştirdik. ASEE ile iş birliğimiz sayesinde tahlillerimizi Türkiye ile buluşturmaktan memnunluk duyuyoruz.” (BSHA – Bilim ve Sıhhat Haber Ajansı)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir