1. Anasayfa
  2. Uzay

‘Uzaylılar ABD ile Anlaştı, Araştırma Yapmak İstiyorlar’

‘Uzaylılar ABD ile Anlaştı, Araştırma Yapmak İstiyorlar’
0

Onlarca yıldır dünyanın en çok tartışılan ve komplo teorilerine de bahis olan uzaylılarla ilgili dikkat cazibeli bir çıkış geldi. Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed tarafından yapılan bir açıklamada, uzaylıların hakikaten var oldukları fakat insanların buna hazır olmadıkları için ortaya çıkmadıkları tabir edildi.

87 yaşındaki Eshed, bunları çok daha evvelce bildiğini lakin şartların uygun olmadığını söylüyor. Bildiklerini yıllar evvel anlatması durumunda kendisine mecnun gözüyle bakılıp, hastaneye yatırılabileceğini söz ediyor. Artık kaybedecek de bir şeyinin kalmadığını söyleyen Eshed, insanların uzaylılara bakışlarının da değiştiğini, bu yüzden de bildiklerini anlatmaya karar verdiğini belirtiyor.

“Uzaylılar, ABD ile iş muahede imzaladı”

a15dbc10af03f27a9fc12742496f1085c4f3d720

Eshed’e nazaran uzaylılar, ABD ile bir muahede imzaladılar. Bu mutabakatın mevzusuysa uzaylıların, Dünya’da çeşitli araştırmalar yapmak istemeleri. Uzaylıların da tıpkı beşerler üzere davrandıklarını, cihanın sırlarını anlamaya çalıştıklarını söz eden profesör, uzaylıların insanlara yardımcı olmak istediklerini savunuyor.

Yıllar boyunca İsrail’in uzay programlarını yöneten Haim Eshed, yaptığı açıklamalarda Donald Trump‘a da değindi. Eshed’e nazaran eski ABD Lideri Trump, uzaylıların varlığını açıklamak istemiş lakin “Galaktik Federasyon”lu uzaylılar, bu türlü bir şeyi istememişler. Zira uzaylılar, insanların biraz sakinleşmeye gereksinim duyduklarını düşünüyorlarmış. Lakin beşerler, şu an için uzaylılar konusunda pek de anlayışlı değiller…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir