1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Meşhur HAARP Kapılarını Açıyor!

Meşhur HAARP Kapılarını Açıyor!
0

Açılımı; High Frequency Active Auroral Research Program yani Yüksek Freakanslı Etkin Havasal Araştırma Programı olan HAARP, ilk defa kapılarını halka açmaya karar verdi! HAARP projesi ile beyin kontrolü gibi olayların yaşandığı ile ilgili iddiaların asılsız olduğunu kanıtlamak isteyen kurum, verdikleri bu kararla görülüyor ki masum olduklarında oldukça iddialılar! Peki ama bu HAARP nedir?

Elektromanyetik enerjiyi ve frekansları kullanarak iklim, doğa olayları (deprem gibi), insanların zihnine müdahale gibi işlemlerin yapıldığının iddia edildiği HAARP projesi Alaska’nın batısında yer alıyor. İnsanların sürekli süper bir silah olarak gördüğü bu devasa yapı söylenene göre iyosferik araştırmalar yapıyor. Peki tüm dünyanın süper bir silah olarak gördüğü HAARP’a, bu özellik neye dayanarak veriliyor? Biraz bu soruyu inceleyerek, HAARP’ın bilinmeyen yüzünü tanıyalım ne dersiniz!

haarp-kapilarini-aciyor

HAARP Depreme Neden Olur mu?

Dünya üzerindeki depremler araştırıldığında bariz bir şekilde görülüyor ki depremin yaşandığı anlarda HAARP üzerindeki aktivite yüksek seviyelere çıkmış. Hatta bunu iddia eden normal insanlar da değil! Venezuela başkanı Hugo Chavez, yaşanan büyük Haiti depremine HAARP’ın neden olduğunu açık açık söylemişti. İddialar bununla da sınırlı değil! Eski güreşçi yeni politikacı Jesse Ventura ise HAARP’ın tüm dünyada insanları yönlendiren beyin kontrol sinyalleri yaydığını iddia ediyor!

deprem

Amerikanın en büyük rakibi Rusya ise HAARP projesinin dünyada potansiyel bir manyetik alan oluşturma riskinin olduğunu defalarca dile getirmişti. İşte tüm bu iddiaların asılsız olduğunu kanıtlamak isteyen HAARP yetkilileri kapılarını bu Cumartesi tüm halka ve bilim adamlarına açacaklarını açıkladı. Eğer sizde “ohooo kanıtları o zamana kadar kaldırırlar” diye düşünüyorsanız emin olun ki yalnız değilsiniz!

Kaynak:http://www.iflscience.com/environment/haarp-opens-doors-to-conspiracy-theorists-to-prove-it-is-not-capable-of-mind-control/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir