1. Anasayfa
  2. İlginç

Kripto para piyasasında domino tesiri; Voyager Digital borca girdi

Kripto para piyasasında domino tesiri; Voyager Digital borca girdi
0

kripto para piyasasinda domino tesiri voyager digital borca girdi 0 qGbearEq

Kripto para piyasasında yaşanan soluksuz düşüş ve beklenmedik dev projelerin balon üzere patlaması bu alanda çalışan finans projelerini zora soktu. Celsius Network, Babel Finance, 3AC likidite tarafında ıstıraplar yaşıyor. Artık Voyager Digital sırada.

Voyager Digital önlem alıyor

Kripto para piyasasının simsar teşebbüslerinden Voyager Digital, mevcut müşterilerinin varlıklarını koruyabilmek ismine Alameda Research ile bir borç muahedesi yaptı. Muahede kapsamında 200 milyon dolarlık nakit ve USDC karışımı ile 15 bin adet BTC borç alındı.

Coinbase borsası frene bastı

3 gün evvel eklendi

Voyager Digital düşüş yaşayan piyasada başka projeler üzere likidite derdi yaşamak istemiyor. Bu bakımdan yalnızca kahır olduğunda bu varlıkları kullanacak. Borç alınan varlıklar 2024 sonuna kadar yüzde 5 faiz işletecek.

Kuşku yaratan mevzu ise Alameda Research. Waves ve Celsius ağlarının bedel kaybetmesindeki en büyük öge olarak gösterilen Alameda Research ile itimat mutabakatı yapan Voyager Digital’in de misal bir akıbet yaşamasından korkuluyor. Voyager Digital hali hazırda Kanada borsalarında süreç görüyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Uzay Haberleri
  • Voyager Digital borç muahedesi yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir